top of page

Waterlustlaan 2

2804 KZ Gouda

Vraagprijs (k.k.)

€ 399.000

Oplevering

In overleg

Status

Beschikbaar

Type

Hoekwoning

Bouwjaar

1973

Energielabel

D

Woonoppervlakte

110 m²

Perceeloppervlakte

157 m²

Aantal kamers

5 (4 slaapkamers)

Buitenruimte

Voor-, zij- en achtertuin

Ligging

Oost

Parkeren

Openbaar

Menu

Omschrijving

Ruime hoekwoning met vier slaapkamers, zonnige tuin en volop mogelijkheden in geliefd Plaswijck


In de groene en rustige woonwijk Plaswijck ligt deze ruime hoekwoning met maar liefst vier slaapkamers, een praktische zolderverdieping, vrijstaande berging en een zonnige achtertuin. De woning biedt een uitstekende basis voor kopers die op zoek zijn naar ruimte, een prettige woonomgeving en de mogelijkheid om de woning geheel naar eigen smaak te moderniseren.


De ligging is ideaal: in een rustige, kindvriendelijke straat met veel groen, op korte afstand van winkels, scholen, sportvoorzieningen, openbaar vervoer en uitvalswegen. Ook het historische centrum van Gouda en recreatiegebieden zijn eenvoudig bereikbaar.


Indeling

Begane grond
Via de voortuin bereikt u de entree van de woning. De hal beschikt over de meterkast, trapopgang, toilet en toegang tot de woonkamer. De lichte doorzonwoonkamer heeft grote raampartijen aan zowel de voor- als achterzijde, waardoor veel natuurlijk daglicht binnenvalt. Vanuit de woonkamer is er zicht op de achtertuin.

De gesloten keuken bevindt zich aan de achterzijde van de woning en biedt toegang tot de tuin. Hier bestaat volop ruimte om een eigentijdse keuken te realiseren.


Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers van verschillende afmetingen. De grootste slaapkamer beschikt over praktische vaste kastruimte. Daarnaast is er een badkamer voorzien van douche, toilet en wastafel.


Tweede verdieping
Via een vaste trap bereikt u de tweede verdieping. Hier bevindt zich een ruime vierde slaapkamer met dakraam en bergruimte achter de knieschotten. Op de voorzolder is de opstelplaats van de cv-installatie aanwezig en is extra bergruimte beschikbaar.


Buitenruimte

De woning beschikt over een verzorgde voor-, zij- en achtertuin. Dankzij de hoekligging geniet u van extra privacy en een ruimtelijk gevoel. Achter in de tuin staat een vrijstaande stenen berging, ideaal voor fietsen, gereedschap en tuinspullen.


Bijzonderheden

  • Gelegen op een aantrekkelijke hoeklocatie in de wijk Plaswijck;

  • Vier slaapkamers;

  • Drie slaapkamers op de eerste verdieping;

  • Vaste trap naar de tweede verdieping;

  • Lichte doorzonwoonkamer;

  • Achtertuin met berging;

  • Veel bergruimte aanwezig;

  • Rustige en groene woonomgeving;

  • Nabij winkels, scholen, openbaar vervoer en recreatievoorzieningen;

  • Woning dient gemoderniseerd te worden en biedt volop mogelijkheden voor eigen invulling.


Bent u op zoek naar een ruime gezinswoning op een fijne locatie in Gouda, waar u uw eigen woonwensen kunt realiseren? Dan is Waterlustlaan 2 zeker een bezichtiging waard.

Woninginformatie

Plattegronden

Plattegronden

Videopresentatie

Videopresentatie
Omgeving in beeld

Omgeving in beeld

Virtuele tour

Virtuele tour
Virtuele tour

Locatie

Locatie
Schaduwkaart
bottom of page